...
wirusy

Bezpieczne wakacje bez COVID-a

5/5 - (3 {opinie})

Bezpieczne wakacje bez COVID-a

Przed nami ciepłe, słoneczne dni lata. Teraz, gdy ograniczenia COVID zostały złagodzone w wielu obszarach, letnie wakacje mogą być ponownie możliwe dla wielu rodzin. 

Wakacje to coś więcej niż tylko wyjazd z miasta. Dają nam szansę na relaks i ponowne połączenie z bliskimi. Życie w pandemii przez ponad rok było trudne, a wakacje mogą być bardzo potrzebną przerwą na zdrowie psychiczne od stresu związanego z pracą i szkołą.

Ponieważ szczepionki są w pełni dostępne, dorośli mogą wyjść i zrobić o wiele więcej. Jednak rodziny z dziećmi poniżej 12 roku życia muszą podjąć dodatkowe środki ostrożności, ponieważ ta grupa wiekowa nie może jeszcze zostać zaszczepiona. 

Przed wyjazdem upewnij się, że wiesz o wszelkich ograniczeniach podróży w miejscu docelowym. Ponadto z wyprzedzeniem badaj działania, zakwaterowanie i opcje posiłków. 

mycie rąk COVID-19

Powinieneś także wziąć pod uwagę wiek swoich dzieci. Nastolatki mogą być szczepione, ale młodsze dzieci są bardziej bezbronne i mogą zmagać się z nie dotykaniem powierzchni publicznych lub noszeniem maski przez dłuższy czas, na przykład podczas długiego lotu.

Higiena jest szczególnie ważna podczas podróży. Oprócz mycia rąk, staraj się utrzymywać w czystości powierzchnie, których Twoja rodzina często dotyka, takie jak klamki do drzwi hotelowych i tace siedzeń w samolocie. 

Shopping Cart
English EN German DE Polish PL
Przewiń do góry
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.